Zpět

Tatran se prostřílel k prvnímu místu v kategorii B17

14.07.2017 | Adm

Po zlatém úspěchu Tatranu v kategorii B14 se Střešovickým zadařilo také mezi juniory.  Probojovali se až do vypjatého finále s finskými Dogs Juniors, které však rozhodně nebylo chudé na dramatické momenty. Oba týmy totiž do závěrečného utkání nastoupily po suverénních výkonech ve skupinách, kde Dogs dosáhli i neuvěřitelné výhry 22:0, i v play-off, a tak jedinou jistotou byla atraktivní hra na hranici možností. Ze souboje nakonec se skóre 3:5 vyšel vítězně pražský celek.

Tatran hned zpočátku hrál rychleji a útočněji, Šimeček skóroval už ve druhé minutě, následován gólem Víta Jandy o dvě minuty později. V této atmosféře se Dogs hrálo těžce, a tak se od vlastního gólu finského týmu v minutě sedmé až do poločasu skóre nezměnilo. Po přestávce však našli Dogs nový elán a začali Tatranu zatápět. Jejich tlak přinesl ovoce ve 28. a znovu ve 30. minutě v podobě gólů Tuunanena a Juutiho. Ovšem i když Finové dokázali zareagovat na gól Tatranu o pár minut později, vyrovnat již nedokázali, a Střešovice už jen v závěru zápasu stvrdily svou výhru gólem do prázdné brány, když Dogs zkusili hru v šesti.

Finále B17:

Dogs Juniors – Tatran Střešovice 3:5

Branky: 28. Tuunanen, 30. Juuti, 38. Rintala - 2. Šimeček, 4. Janda, 7. vlastní gól, 34. Gašparík, 40. Langer