Konečné výsledky

B12

1. TJ Znojmo CZE
2. Vlci Malonty CZE
3.-4. itelligence Bulldogs Brno CZE
BLACK ANGELS 2005 CZE
Nejlepší střelec: Adam Carvan Tatran Střešovice RED 20 gólů
Nejlepší brankář: Jakub Pechura TJ Znojmo
Nejlepší hráč: Matěj Faltus Vlci Malonty
Zápasy: 114 Góly: 817 Asistence: 593

B13

1. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava CZE
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice CZE
3.-4. Pixbo Wallenstam IBF, Svart SWE
Technology Florbal MB CZE
Nejlepší střelec: Sakarias Ulriksson IK Sirius IBK, Blå 24 gólů
Nejlepší brankář: Matěj Prašivka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Nejlepší hráč: Adam Zubek 1. SC TEMPISH Vítkovice
Zápasy: 134 Góly: 939 Asistence: 719

B14

1. Tatran Střešovice CZE
2. 1.AC Uherský Brod CZE
3.-4. Zug United B14 Red SUI
Floorball Koeniz B14 SUI
Nejlepší střelec: Anton Staf IK Zenith White 11 gólů
Nejlepší brankář: Ondřej Pelech Tatran Střešovice
Nejlepší hráč: Martin Ležatka 1.AC Uherský Brod
Zápasy: 114 Góly: 764 Asistence: 597

B15

1. Bombardéri Jr. SVK
2. TPS FIN
3.-4. Loiske FIN
FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE
Nejlepší střelec: Matěj Pěnička FAT PIPE FLORBAL CHODOV 14 gólů
Nejlepší brankář: Šimon Melega Bombardéri Jr.
Nejlepší hráč: Samuel Ševčík Bombardéri Jr.
Zápasy: 164 Góly: 1004 Asistence: 770

B16

1. FBŠ Bohemians DDM P-7 CZE
2. SC Urbans FIN
3.-4. Team Sensei FIN
Lindås Waves IBK SWE
Nejlepší střelec: Filip Forman FBŠ Bohemians DDM P-7 13 gólů
Nejlepší brankář: Jakub Zavřel FBŠ Bohemians DDM P-7
Nejlepší hráč: Henri Stenberg SC Urbans
Zápasy: 134 Góly: 759 Asistence: 599

B17

1. Tatran Střešovice CZE
2. Dogs Juniors FIN
3.-4. Team Swiss U17 White SUI
FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE
Nejlepší střelec: Jiří Lebeda FAT PIPE FLORBAL CHODOV 12 gólů
Nejlepší střelec: Anton Roth Dogs Juniors 12 gólů
Nejlepší brankář: Vojtěch Šimůnek Tatran Střešovice
Nejlepší hráč: Dalibor Švéda Tatran Střešovice
Zápasy: 94 Góly: 612 Asistence: 497

B18

1. Team Swiss U17 Red SUI
2. FbŠ Bohemians DDM P-7 CZE
3.-4. FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE
IK Zenith SWE
Nejlepší střelec: Mattias Persson Team Malmö 9 gólů
Nejlepší brankář: Luca Locher Team Swiss U17 Red
Nejlepší hráč: Matyáš Krebner FbŠ Bohemians DDM P-7
Zápasy: 114 Góly: 635 Asistence: 528

G12

1. Zug United G12 Red SUI
2. NTS FK-ZŠ Nemšová SVK
3.-4. Zurich United Blue SUI
NOLET Żabi Róg POL
Nejlepší střelec: Patrícia Štefánková NTS FK-ZŠ Nemšová 9 gólů
Nejlepší brankář: Anika Suter Zug United G12 Red
Nejlepší hráč: Rahel Inderbitzin Zug United G12 Red
Zápasy: 18 Góly: 70 Asistence: 50

G14

1. EräViikingit G14 FIN
2. Pixbo Wallenstam IBK SWE
3.-4. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava CZE
Täby FC SWE
Nejlepší střelec: Anna Järvelä EräViikingit G14 10 gólů
Nejlepší brankář: Hanna Hanselius Pixbo Wallenstam IBK
Nejlepší hráč: Natalia Pitkäkangas EräViikingit G14
Zápasy: 66 Góly: 345 Asistence: 251

G16

1. FBC Loisto FIN
2. Huddinge IBS SWE
3.-4. EräViikingit G16 FIN
Tigers Jižní Město CZE
Nejlepší střelec: Suvi Hämäläinen FBC Loisto 15 gólů
Nejlepší brankář: Minnie Heininen FBC Loisto
Nejlepší hráč: Ellen Grönvall Huddinge IBS
Zápasy: 114 Góly: 545 Asistence: 418

G18

1. Team Swiss U19 SUI
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice CZE
3.-4. Bele Barkarby IF SWE
Hovslätts IK JAS SWE
Nejlepší střelec: Barbora Husková 1. SC TEMPISH Vítkovice 14 gólů
Nejlepší brankář: Ladina Töndury Team Swiss U19
Nejlepší hráč: Eliška Planková 1. SC TEMPISH Vítkovice
Zápasy: 76 Góly: 399 Asistence: 308