Přehled předturnajových tréninků a přátelských utkání

09.07.2017 Hamr 2

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
10:00 18:00 trénink Zug United B12 Red B12

09.07.2017 Tatran

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
11:00 20:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Zug United B12 Red B12

09.07.2017 Kotlářka

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
15:30 17:30 trénink Farsta IBK B17
17:30 20:30 přátelské utkání včetně rozhodčích Zug United B12 Red B12

10.07.2017 Tatran

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
08:00 09:00 trénink Zurich United Blue B12
09:00 10:00 trénink IBF Backadalen Team 1 B16
10:00 11:00 trénink IBK Lockerud Mariestad B16
11:00 12:00 přátelské utkání včetně rozhodčích IK Zenith B16 Zurich United White
12:00 20:00 přátelské utkání Zug United B12 Red B12

10.07.2017 Kotlářka

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
08:00 11:00 trénink Zurich United Blue B12
11:00 20:00 přátelské utkání Zug United B12 Red B12
16:00 17:00 přátelské utkání včetně rozhodčích IK Zenith B18 Swiss Unihockey B18

10.07.2017 Jižní město

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
08:00 09:00 trénink Team Swiss U17 Red B18
09:00 10:00 trénink Team Swiss U17 White B17
10:00 11:00 trénink Team Swiss U19 G18
13:00 14:00 trénink UHC Thun B15 B15
14:00 15:00 trénink UHC Thun B13 B13
15:00 17:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Floorball Koeniz B14 B14 Tatran Střešovice B14
19:00 20:00 přátelské utkání včetně rozhodčích SK Bivoj ITM Litvínov B15 FLorbal Vsetín B15
19:00 20:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Florbal Vsetín B15 SK Bivoj ITM Litvínov B15
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích SK Bivoj ITM Litvínov YELLOW B17 Florbal Vsetín B17
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Florbal Vsetín B17 SK Bivoj LItvínov Yellow B17

10.07.2017 VŠE

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
08:00 12:00 trénink Zurich United Blue B12
12:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Zurich United Blue B12
18:00 19:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Tsunami Bratislava B14 zürich United White B14

10.07.2017 Jedenáctka

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
08:00 09:00 trénink Unihockey Basel Regio B14
09:00 10:00 trénink Unihockey Basel Regio G18
10:00 11:00 trénink Unihockey Basel Regio B15
11:00 12:00 trénink Unihockey Basel Regio B17
12:00 13:00 trénink Unihockey Basel Regio B14
13:00 14:00 přátelské utkání Unihockey Basel Regio B15 Tatran Střešovice B15
14:00 15:00 přátelské utkání Unihockey Basel Regio B17 Tatran Střešovice B17
15:00 16:00 přátelské utkání Unihockey Basel Regio B14 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B14
16:00 17:00 přátelské utkání Unihockey Basel Regio G18 Herbadent FK Jižní Město G18
17:00 18:00 přátelské utkání Team Swiss U19 G18 Bele Barkarby G18
19:30 20:30 přátelské utkání Team Swiss U17 White B17 Tatran Střešovice B17
20:30 21:30 přátelské utkání Team Swiss U17 Red B18 PSN Tatran Střešovice B18

10.07.2017 Hamr 4

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
09:00 10:00 přátelské utkání Farsta IBK B18 PSN Tatran Střešovice B18
10:00 11:00 přátelské utkání Farsta IBK B17 FAT PIPE FLORBAL CHODOV B17
11:00 13:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Seeland Selection B12 Floorball Koeniz B12
11:00 13:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Floorball Koeniz B12 B12 Seeland Selection B12
13:00 15:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Seeland Selection B13 Tungelsta IF B13
13:00 15:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Tungelsta IF B13 Seeland Selection B13
15:00 17:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Floorball Koeniz B12 B12 Tatran Střešovice B13
17:00 18:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Lindås Waves IBK G14 Tatran Střešovice G14
18:00 19:00 trénink Mölndals IBF B17
19:00 20:00 přátelské utkání Florbal Vsetín B12 Tatran Střešovice red B12
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Pixbo Wallenstam IBK G16 FbŠ Bohemians G16

10.07.2017 Hamr 2

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
10:00 11:00 trénink Tungelsta IF B14
11:00 14:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Zurich United Blue B12
14:00 20:00 přátelské utkání Zug United B12 Red B12
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Pixbo Wallenstam IBK G18 FbŠ Bohemians G18

10.07.2017 Vršovice

Od Do Typ Tým Kategorie Soupeř
10:00 11:00 trénink Bern Selection B15
11:00 12:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Bern Selection B15 Ekerö IK
11:00 12:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Ekerö IK B15 Bern Selection B15
12:00 13:00 trénink Tungelsta IF B15
13:00 14:00 trénink Jemtland Innebandy B18
14:00 15:00 trénink Rasbo IK B15
15:00 17:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Bern Selection B15 Täby FC B15
17:00 18:00 přátelské utkání včetně rozhodčích FBC Lerum B16 zurich United White (B15)
18:00 19:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Tungelsta IF B15 Tatran Střešovice B15
19:00 20:00 trénink IBF Örebro B17
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Lindås Waves IBK B16 Tsunami Záhorská Bystrica B17
20:00 21:00 přátelské utkání včetně rozhodčích Tsunami Záhorská Bystrica B17 Lindas Waves IBK B16