Prague Games

TOP CLASS SPORT EVENTS TÝM

Vítejte na stránce, na které naleznete základní informace pro zájemce o brigádu na turnajích PRAGUE GAMES, CZECH OPEN a PRAGUE MASTERS.

Pomocníci a organizátoři jsou nedílnou součástí turnajů TCSE již od jejich počátků. Právě proto si zájemců velmi vážíme a jsme rádi, že právě Vy se chcete stát součástí zavedeného TCSE týmu a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Systém registrace a výběru zájemců do řad TCSE týmu je uzpůsoben tak, aby umožnil bezproblémové zapojení pracovníků do organizační struktury turnajů na základě poskytnutých informací a požadavků. Brigádníkům je poskytováno kvalitní zázemí a maximum informací pro hladký průběh jejich působení na turnaji.

Jaké jsou možnosti pro letošní rok?

 - je možné přihlásit se na všechny tři turnaje, nebo pouze na některé z nich

 - na výběr jsou turnaje Prague Games (červenec), Czech Open (srpen) a Prague Masters (listopad)

 - přihlásit se může osoba starší 16 let

Nabízená pozice pro Prague Games

Četař – člen týmu na jedné z turnajových hal

náplň práce:

- příprava haly, údržba hřiště během hry, úklid haly

- obsluha časomíry, vyplňování zápasového zápisu

- podávání informací účastníkům turnaje

odměna:

- 400 Kč za 1 pracovní turnajový den

- turnajové triko pro pořadatele

- turnajový náramek

- příspěvek na stravování

Ubytování

Pro mimopražské pracovníky TCSE nabízíme tradiční formu jednoduchého ubytování ve škole. Je třeba mít vlastní spacák a karimatku. Poplatek za přespání včetně snídaně činí 50 Kč za osobu a noc.

Běžně je možné ubytovat se den před začátkem turnaje, a tedy využít možnost přenocování na celé 4 noci. Celková částka za ubytování bude odečtena z výplaty četaře na konci turnaje.

Při nástupu na ubytování může být vybírána vratná kauce na úklid obývané třídy.

Přihlašování

Pokud máte zájem zařadit se do TCSE týmu, vyplňte, prosím, přihláškový formulář na adrese http://tcse-forms.formees.com/f/brigada/.

Důležité informace k přihlášení

  - přihlašujte se od 1. 3. 2014
  - po odeslání Vaší přihlášky budete emailem informováni o stavu zaslané přihlášky
  - během posledních měsíců před turnajem můžete být dále informováni o nových organizačních
    skutečnostech, které se Vás mohou týkat
  - nejpozději 1 až 2 týdny před začátkem turnaje Vás, v případě úspěšného zařazení do pracovní
    čety, bude kontaktovat Váš přímý nadřízený pracovník s konkrétními informacemi o Vaší práci

Odhlášení

Bohužel máme se zájemci i méně příjemné zkušenosti. V případě, že se budete muset z jakéhokoliv důvodu odhlásit z některého turnaje, učiňte tak, prosím, co nejdříve zasláním zprávy na uvedený kontaktní email.

My budeme moci nabídnout pozici náhradníkům, kterých je každým rokem dostatek. Zároveň budeme vědět, že Vás můžeme oslovit při dalších akcích, jelikož jednáte seriózně.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:   Vojtěch Pulda, nábor četařů TCSE

E-mail:                  vojtechpulda@tcse.cz

Upozornění

Turnaj Prague Masters se vzhledem ke svému rozsahu zpravidla liší v nabízených možnostech týkajících se práce četaře. Abychom předešli zbytečnému odhlašování na poslední chvíli, prosím, pečlivě prostudujte sekce věnované brigádě na stránkách jednotlivých turnajů.

Sekce Brigáda na Prague Games zde.

Sekce Brigáda na Czech Open zde.

Sekce Brigáda na Prague Masters zde.

Hlavní Partner

Omlux
Hlm.Praha
Gaier
Eclipse
Praha Sportovní

Oficiální partner

PUMA
I´m Fit
ISOSTAR
UHER
Tarkett-sports
Czech tourism

Florbalový partner

Unihoc
Zone
Florbalexpert
CR8ER

Partner

PPS computer
McDavid
FORTUNA HOTELS