Prague Games

HISTORICKÉ VÝSLEDKY

2013

319 družstev z 14 zemí

Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Singapur, Česká republika a Slovinsko

B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B13

1.

2.

3.-4.

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B15

1.

2.

3.-4.

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


SC Urbans 01

Steelers-jsb Black

intelligence Bulldogs Brno

HFC-S Parta



FBŠ Bohemians DDM Praha 7

FBŠ Hattrick Brno

Black Angels

Bogdau Stupava



RSB

Täby IS

Alvsjo AIK F99

NTS FK-ZŠ Nemšová



Steelers Gold

TJ JM Chodov

FoSu99

Farjestadens IBK



Sampo IF

Tungelsta IF

Zug United Blau

FBK Devils Sokol Valašské Klobouky



Huddinge IK

Elite Praha

Zug United

Rotebro IS IBK



Team Oxdog

1. SC WOOW Vítkovice

Tatran Střešovice

Marstrand P97



Eastside

Loisto

TJ JM Chodov

NTS FK-ZŠ Nemšová



FBŠ Bohemians DDM Praha 7

SC Sonics

Lindas Waves Black

FbK Horní Suchá

 


FIN

FIN

CZE

CZE



CZE

CZE

CZE

SVK



FIN

SWE

SWE

SVK



FIN

CZE

FIN

SWE



FIN

SWE

SUI

CZE



CZE

SWE

SUI

SWE



FIN

CZE

CZE

SWE



FIN

FIN

CZE

SVK



CZE

FIN

SWE

CZE

 
 

2012

317 družstev z 11 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B13

1.

2.

3.-4.

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B15

1.

2.

3.-4.

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


FbŠ Bohemians DDM Praha 7

Black Angels

TJ JM Chodov

1. SC WOOW Vítkovice



ATU Košice

Steelers Platinum 99

Zug United B13

Kekavas Bulldogs



Pixbo Wallenstam IBF

Täby

NTS FK-ZŠ Nemšová

FA ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav "M"



Huddinge IBS B14 black

AIK P98

TJ Znojmo

Täby FC Bla



Team Oxdog

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

SFK TJ Slovan Havířov

Huganda IF



FBI Tullinge F96

Täby IS

Elite Praha team Future DDM P6

S.K. P.E.M.A. BCC Opava



FbŠ Bohemians DDM P7

FBC ČPP Remedicum Ostrava

Tyresö Trollbäcken IBK

Huddinge IBS



Loisto

Crackers

FbŠ Bohemians

BBC Liberec



Loiske Sunshine

SC Sonics

Tyresö Trollbäcken IBK P-95

TJ JM Pedro Perez Chodov

 


CZE

CZE

CZE

CZE



SVK

FIN

SUI

LAT



SWE

SWE

SVK

CZE



SWE

SWE

CZE

SWE



FIN

CZE

CZE

SWE



SWE

SWE

CZE

CZE



CZE

CZE

SWE

SWE



FIN

FIN

CZE

CZE



FIN

FIN

SWE

CZE

 
 

2011

288 družstev z 10 zemí

Česká republika, Finsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B15

1.

2.

3.-4.

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


RURU Gold

SŠSZČ Nižná

Zug United B12 Rot

FBŠ Hattrick Brno



NTS FK-ZŠ Nemšová

FBI Tullinge

Fbk Tvrdošín

Taby IS IBF F-97



Bele Barkarby IF Blafl

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

Nacka Wallenstam IBK

x3m team SSK Future



Huddinge IBS P96

IK Sirius IBK

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

FBC Nové Město nad Metují



Täby IS IBF

NTS FK-ZŠ Nemšová

Tatran Střešovice

Linköping Innebandy



SC Sonics

Pixbo Wallenstam 1

Ankarsvik BK

Tyresö Trollbäcken IBK



TJ JM Chodov – White

Pixbo Wallenstam IBF

Polska U19

FBC Liberec



Tatran Střešovice

1. SC WOOW Vítkovice

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

FBC Remedicum Ostrava žlutí

 


FIN

SVK

SUI

CZE



SVK

SWE

SVK

SWE



SWE

CZE

SWE

CZE



SWE

SWE

CZE

CZE



SWE

SVK

CZE

SWE



FIN

SWE

SWE

SWE



CZE

SWE

POL

CZE



CZE

CZE

CZE

CZE

 
 

2010

262 družstev z 12 zemí

Česká republika, Dánsko, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Rusko, Singapur, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


Huddinge IBS

SSK Future

FBC BiX Ostrava

TJ VHS Znojmo



Tatran Střešovice

NTS FK-ZŠ Nemšová

Billingsfors IK

SB Naantali



SSK Future

FBC Ostrava

FbŠ Bohemians

TJ JM Chodov



Täby IS

Vendelsö IK

KaPa-65

Hovshaga AIF



FbŠ Bohemians Praha

Lioske Sunshine

SSK Future

Bulldogs Brno



IBK Alba

TJ JM Chodov

FBC BiX Ostrava

FBŠ Bohemians



Tatran Střešovice

FbŠ Bohemians Praha

AC Sparta Praha

SSK Future

 


SWE

CZE

CZE

CZE



CZE

SVK

SWE

FIN



CZE

CZE

CZE

CZE



SWE

SWE

FIN

SWE



CZE

FIN

CZE

CZE



SWE

CZE

CZE

CZE



CZE

CZE

CZE

CZE

 
 

2009

230 družstev z 8 zemí 

Česká republika, Finsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


FbŠ Bohemians 

SK Florbal Benešov 

RURU-Juniorisalibandy ry 

Boo KFUM 



FBI Tullinge Innebandy 

NTS FK-ZŠ Nemšová 

FbC Asper Šumperk 

Tatran Střešovice 



Hagunda IF 

FbŠ Bohemians 

FBC Pepino Ostrava 

Tyresö Trollbäcken IBK Black 



Täby IS 

FBC Engelholm 

FBI Tullinge 

Jönköpings IK 



x3m team SSK Future 

Tatran Střešovice red 

FbŠ Bohemians 

FC Helsingborg 



FBC Engelholm 

FBŠ Bohemians

Swiss-Czech-Mix 

FBI Tullinge Innebandy 



Bulldogs Brno 

FBC Engelholm Black 

Tatran Střešovice red 

Proflorbal team SSK Future 

 


CZE

CZE

FIN

SWE



SWE

SVK

CZE

CZE



SWE

CZE

CZE

SWE



SWE

SWE

SWE

SWE



CZE

CZE

CZE

SWE



SWE

CZE

SUI

SWE



CZE

SWE

CZE

CZE

 
 

2008

232 družstev z 10 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


FbŠ Bohemians

FBC Pepino Ostrava

TJ A-FbO Nižná

1. SC SSK Vítkovice



Hunyadi-Eger

FBC Engelholm

FbC Asper Šumperk

Tatran Střešovice



Loiske Sunshine

Nykvarn IF

FBT Karhut

Stenhagen KK



Holmsund City IBC

Kadra Polsko U-16

FBC Engelholm

Billingsfors IBK



FT Trackers Capitals

SSK Futures

Karlstad IBF Blue

Billingsfors IBK



Pixbo Wallenstam

FBC Crazy Girls Liberec

SSK Future

TJ JM Chodov



AIK IBF

Huddinge IBS

SSK Future

Hagunda IF

 


CZE

CZE

SVK

CZE



HUN

SWE

CZE

CZE



FIN

SWE

FIN

SWE



SWE

POL

SWE

SWE



FIN

CZE

SWE

SWE



SWE

CZE

CZE

CZE



SWE

SWE

CZE

SWE

 
 

2007

191 družstev z 11 zemí 

Česká republika, Estonsko, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko 

B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


Tyresö Trollbäcken IBK 

TJ A-FbO Nižná 

FbŠ Bohemians 

AC Sparta Praha-Florbal I 



Täby IS 

GGS ENERGA Tabasco Osowa 

IBC Engelholm 

FA Tygřice Mladá Boleslav 



SSK Future 

Loiske Sunshine 

Ingarö IF 

FbŠ Bohemians 



Pixbo Wallenstam IBK 

Strövelstorps IBK 

Orminge Wallenstam IBK 

Porvoon Salibandyseura 



Huddinge IBS 

FBC Victoria Ústí n. Labem 

Bulldogs Brno 

SSK Future 



1.AC Uh. Brod 

Kadra U-18 Polsko 

IBC Engelholm 

Endre If 



SSK Future 

Wizards DDM Praha 10 

Torpedo Pegres Havírov 

IBC Engelholm II 

 


SWE

SVK

CZE

CZE



SWE

POL

SWE

CZE



CZE

FIN

SWE

CZE



SWE

SWE

SWE

FIN



SWE

CZE

CZE

CZE



CZE

POL

SWE

SWE



CZE

CZE

CZE

SWE

 
 

2006

166 družstev z 11 zemí

Česká republika, Estonsko, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko


B12

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G14

1.

2.

3.-4.

3.-4.


B14

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


G16

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B16

1. 

3.-4. 

3.-4.


G18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.


B18

1. 

2. 

3.-4. 

3.-4.

 


FbŠ Bohemians Praha 

Pegres Torpedo Havířov 

SK Florbal Benešov 

FBC SGB Pepino Ostrava 



FireBall Stupava 

GGS Energa Olimpia Osowa 

Zug United 

IBC Engelholm 



Zone team SSK Future 

Tapanilan Erä Hakkapeliitat 

Värmdö IF 

Bulldogs Brno 



Hässelby Hawks  

SB Naantali 

ZŠ Strž TJ Sokol Dvůr Králové 

Kungälvs IBK 



Arsta IK 

Vara IBK 

Tyresö Trollbäcken IBK 

FbŠ Bohemians Praha 



FBC Lipník DT 

Zone team SSK Future

SC SK Vítkovice 

Strövelstorps IBK 



Tatran Střešovice 

IBC Engelholm 

Arsta IK 

1.SC SK Vítkovice 

 


CZE

CZE

CZE

CZE



SVK

POL

SUI

SWE



CZE

FIN

SWE

CZE



SWE

FIN

CZE

SWE



SWE

SWE

SWE

CZE



CZE

CZE

CZE

SWE



CZE

SWE

SWE

CZE

 
 

2005

116 družstev z 12 zemí 

Česká republika, Finsko, Gruzie, Lotyšsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina 


B12

1. 

2. 

3. 


G14

1.

2.

3.


B14

1. 

2. 

3. 


G16

1. 

2. 

3. 


B16

1. 

3. 


G18

1. 

2. 

3. 


B18

1. 

2. 

3. 

 


SSK Future 

Huddinge Innebandy Team 93 

FbŠ Bohemians Praha 



FBC Wings Most 

Nizhny Novgorod FC 

SSK Future 



SK JeMoBu 

Tatran Střešovice 

FBC SGB Pepino Ostrava 



IFK Täby 

SSK Future 

Telge SIBK 



SSK Future 

Torpedo Pegres Havířov 

Vara IBK 



Tatran Střešovice 

FBC Lipník 

Forsby IB 



RBK Goteborg 

SSK Future

IBC Ängelholm 

 


CZE

SWE

CZE



CZE

RUS

CZE



CZE

CZE

CZE



SWE

CZE

SWE



CZE

CZE

SWE



CZE

CZE

SWE



SWE

CZE

SWE

 
 

2004

88 družstev ze 7 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Polsko, Rusko, Švédsko

B12

1. 

2. 

3. 


B14

1. 

2. 

3. 


G16

1. 

2. 

3. 


B16

1. 

3. 


G18

1. 

2. 

3. 


B18

1. 

2. 

3. 

 


Lielvarde

FBŠ Praha 

Akcent Sparta 



Tatran Střešovice 

Akcent Sparta Praha 

FBC Pepino Ostrava 



Lielvarde 

Kungalvs Innebandy 

FBC Wings Most 



FBC Pepino Ostrava 

TJ JM Chodov

SKP Litolica Nymburk 



Tatran Sřešovice 

Nizhny Novgorod 

Multi 75 Killers 



SKP Litolica Nymburk Demons 

Kungalvs Innebandy 

FLK Maják Kladno 

 


LAT

CZE

CZE



CZE

CZE

CZE



LAT

SWE

CZE



CZE

CZE

CZE



CZE

RUS

SWE



CZE

SWE

CZE

 
 

Generální partner

Blank

Hlavní Partner

Omlux
Hlm.Praha
Gaier
Praha Sportovní
Kůtaservis

Oficiální partner

PUMA
ISOSTAR
UHER
Tarkett-sports
Czech tourism
Eclipse
McDavid

Florbalový partner

Unihoc
Zone
Florbalexpert
CR8ER

Partner

PPS computer
FORTUNA HOTELS
CLARION
APLEX
Te7
Poukar
Muzeum Hl.M.Prahy

Marketingový partner

SPINFLO
AGRS

Organizuje

TATRAN
EXCALIBUR TOURS

Ve spolupráci s

ČFBU

Záštita

Česko sportuje
Powered by TITIO s.r.o.