Play Off Results

Code Team 1 Country Team 2 Country Level Court Date Time Score Winner
0653 TJ Znojmo CZE Vlci Malonty CZE final Podvinný Mlýn 14.07 09:50 7:2 TJ Znojmo
0765 Panthers Praha CZE Tatran Střešovice RED CZE 17th place VŠE 14.07 08:20 3:6 Tatran Střešovice RED
0654 BLACK ANGELS 2005 CZE TJ Znojmo CZE 1/2 final Hamr 2 13.07 20:00 3:7 TJ Znojmo
0655 Vlci Malonty CZE itelligence Bulldogs Brno CZE 1/2 final Hamr 1 13.07 19:50 6:0 Vlci Malonty
0767 FS Masters / Ulbroka LAT Tatran Střešovice RED CZE semifinal final 17th place Hamr 3 13.07 19:40 4:7 Tatran Střešovice RED
0766 Panthers Praha CZE Kanonýři Kladno CZE semifinal final 17th place Hamr 4 13.07 19:40 9:4 Panthers Praha
0657 FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE TJ Znojmo CZE 1/4 final Hamr 2 13.07 17:50 2:6 TJ Znojmo
0687 itelligence Bulldogs Brno CZE Prague Tigers CZE 1/4 final Hamr 1 13.07 17:30 8:1 itelligence Bulldogs Brno
0686 Vlci Malonty CZE Zug United B12 Red SUI 1/4 final Hamr 3 13.07 17:30 5:2 Vlci Malonty
0656 BLACK ANGELS 2005 CZE ACEMA Sparta Praha CZE 1/4 final Hamr 4 13.07 17:20 3:2 BLACK ANGELS 2005
0774 FS Masters / Ulbroka LAT AJER IBK NOR 1/4 final 17th place Hamr 2 13.07 16:40 5:1 FS Masters / Ulbroka
0775 Tatran Střešovice RED CZE Florbal Vsetín CZE 1/4 final 17th place Hamr 1 13.07 16:30 9:3 Tatran Střešovice RED
0769 Hattrick Brno 1 B12 CZE Kanonýři Kladno CZE 1/4 final 17th place Hamr 3 13.07 16:20 3:6 Kanonýři Kladno
0768 FB Hurrican Karlovy Vary CZE Panthers Praha CZE 1/4 final 17th place Hamr 4 13.07 16:10 3:5 Panthers Praha
0688 Vlci Malonty CZE Start98 Praha - Kunratice CZE 1/8 final Hamr 1 13.07 14:30 4:2 Vlci Malonty
0703 Prague Tigers CZE ASK Lovosice-LFP BLACK CZE 1/8 final Hamr 4 13.07 14:20 5:2 Prague Tigers
0702 itelligence Bulldogs Brno CZE Epic Team CZE 1/8 final Hamr 3 13.07 14:20 6:4 itelligence Bulldogs Brno
0689 Zug United B12 Red SUI FBC Spartak Kaplice CZE 1/8 final Hamr 2 13.07 13:50 9:3 Zug United B12 Red
0658 BLACK ANGELS 2005 CZE Technology Florbal MB CZE 1/8 final Hamr 1 13.07 13:40 7:1 BLACK ANGELS 2005
0673 TJ Znojmo CZE Seeland Selection SUI 1/8 final Hamr 3 13.07 13:30 7:2 TJ Znojmo
0659 Floorball Koeniz B12 SUI ACEMA Sparta Praha CZE 1/8 final Hamr 4 13.07 13:30 3:4 SN ACEMA Sparta Praha
0672 FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE Snipers Bratislava SVK 1/8 final Hamr 2 13.07 13:00 6:3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV
0772 Hattrick Brno 1 B12 CZE Floorball Academy - Sokol Pardubice CZE 1/8 final 17th place Hamr 1 13.07 12:50 3:2 Hattrick Brno 1 B12
0779 Florbal Vsetín CZE Mocní Tuleni Podbořany CZE 1/8 final 17th place Hamr 3 13.07 12:40 6:3 Florbal Vsetín
0773 Kanonýři Kladno CZE Zug United B12 White SUI 1/8 final 17th place Hamr 4 13.07 12:40 7:2 Kanonýři Kladno
0777 FBC SKALA Juniors UKR AJER IBK NOR 1/8 final 17th place Hamr 1 13.07 12:00 2:3 SN AJER IBK
0776 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue CZE FS Masters / Ulbroka LAT 1/8 final 17th place Hamr 2 13.07 12:00 1:8 FS Masters / Ulbroka
0771 Panthers Praha CZE SK Dvojka Praha CZE 1/8 final 17th place Hamr 4 13.07 11:50 13:1 Panthers Praha
0778 Tatran Střešovice RED CZE 1. SFK Havířov CZE 1/8 final 17th place Hamr 3 13.07 11:50 5:3 Tatran Střešovice RED
0770 FB Hurrican Karlovy Vary CZE FBC Mikuláš Prešov SVK 1/8 final 17th place Hamr 2 13.07 11:10 6:0 FB Hurrican Karlovy Vary
0690 Vlci Malonty CZE FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue CZE 1/16 final Hamr 1 13.07 09:50 13:0 Vlci Malonty
0674 FAT PIPE FLORBAL CHODOV CZE Hattrick Brno 1 B12 CZE 1/16 final Hamr 3 13.07 09:50 5:2 FAT PIPE FLORBAL CHODOV
0680 TJ Znojmo CZE Kanonýři Kladno CZE 1/16 final Hamr 4 13.07 09:10 8:2 TJ Znojmo
0704 Tatran Střešovice RED CZE itelligence Bulldogs Brno CZE 1/16 final Hamr 2 13.07 09:10 2:3 itelligence Bulldogs Brno
0710 Florbal Vsetín CZE Prague Tigers CZE 1/16 final Hamr 1 13.07 09:00 0:3 Prague Tigers
0711 Mocní Tuleni Podbořany CZE ASK Lovosice-LFP BLACK CZE 1/16 final Hamr 3 13.07 09:00 3:5 ASK Lovosice-LFP BLACK
0697 AJER IBK NOR FBC Spartak Kaplice CZE 1/16 final Hamr 4 13.07 08:20 1:3 FBC Spartak Kaplice
0696 Zug United B12 Red SUI FBC SKALA Juniors UKR 1/16 final Hamr 2 13.07 08:20 13:0 Zug United B12 Red
0691 Start98 Praha - Kunratice CZE FS Masters / Ulbroka LAT 1/16 final Hamr 3 12.07 20:30 4:3 SN Start98 Praha - Kunratice
0661 Technology Florbal MB CZE FBC Mikuláš Prešov SVK 1/16 final Hamr 4 12.07 20:20 3:0 Technology Florbal MB
0705 Epic Team CZE 1. SFK Havířov CZE 1/16 final Hamr 1 12.07 20:00 7:1 Epic Team
0660 FB Hurrican Karlovy Vary CZE BLACK ANGELS 2005 CZE 1/16 final Hamr 2 12.07 20:00 3:4 BLACK ANGELS 2005
0681 Seeland Selection SUI Zug United B12 White SUI 1/16 final Hamr 3 12.07 19:30 5:2 Seeland Selection
0675 Snipers Bratislava SVK Floorball Academy - Sokol Pardubice CZE 1/16 final Hamr 1 12.07 19:00 5:3 Snipers Bratislava
0667 ACEMA Sparta Praha CZE SK Dvojka Praha CZE 1/16 final Hamr 3 12.07 18:40 14:0 ACEMA Sparta Praha
0666 Floorball Koeniz B12 SUI Panthers Praha CZE 1/16 final Hamr 1 12.07 18:10 10:4 Floorball Koeniz B12
0707 itelligence Bulldogs Brno CZE SK Florbal Benešov CZE 1/32 final Hamr 3 12.07 18:00 6:1 itelligence Bulldogs Brno
0713 Prague Tigers CZE Zurich United Blue SUI 1/32 final Hamr 1 12.07 17:30 7:2 Prague Tigers
0677 Snipers Třebíč CZE Hattrick Brno 1 B12 CZE 1/32 final Hamr 3 12.07 17:20 3:4 Hattrick Brno 1 B12
0663 FBC Aga24 Český Těšín CZE BLACK ANGELS 2005 CZE 1/32 final Hamr 1 12.07 16:50 0:16 BLACK ANGELS 2005
0715 ASK Lovosice-LFP WHITE CZE ASK Lovosice-LFP BLACK CZE 1/32 final Hamr 3 12.07 16:40 2:4 ASK Lovosice-LFP BLACK
0665 Tatran Střešovice BLACK CZE FBC Mikuláš Prešov SVK 1/32 final Hamr 1 12.07 16:10 1:4 FBC Mikuláš Prešov
0693 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue CZE FBC SKALA U12 UKR 1/32 final Hamr 3 12.07 15:40 2:1 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
0683 FCP Thunder B12 CHN Kanonýři Kladno CZE 1/32 final Hamr 1 12.07 15:10 0:12 Kanonýři Kladno