Datum: Hřiště: Úroveň: Kategorie: Sk: Tým: Stát tým 1: Stát tým 2:
select
select
select
select
select
select
select
select
Live DatumČasHřištěÚroveňKatSkTým 1Stát Tým 2Stát Výsledky
625809.07.08:20Podvinný MlýngroupB18B18DVŠK FTVŠ UK Hurikán BratislavaSVK x FBŠ JihlavaCZE 0:2
625909.07.09:00Podvinný MlýngroupB18B18DDům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE x FBC KladnoCZE 10:0
626809.07.09:40Podvinný MlýngroupB18B18ETeam OxdogFIN x Slavia VŠ Plzeň-KlatovyCZE 10:0
626909.07.10:20Podvinný MlýngroupB18B18EBlack AngelsCZE x BILLY BOY Mladá BoleslavCZE 1:2
626009.07.11:00Podvinný MlýngroupB18B18DVŠK FTVŠ UK Hurikán BratislavaSVK x IBF Göteborg SWE 0:4
626109.07.11:40Podvinný MlýngroupB18B18DFBŠ JihlavaCZE x Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE 0:9
627009.07.12:40Podvinný MlýngroupB18B18ETeam OxdogFIN x Lindås Waves BlackSWE 4:2
627109.07.13:20Podvinný MlýngroupB18B18ESlavia VŠ Plzeň-KlatovyCZE x Black AngelsCZE 0:12
627809.07.14:00Podvinný MlýngroupB18B18FFC Bučis TeamCZE x FbK Horní SucháCZE 4:5
627909.07.14:40Podvinný MlýngroupB18B18FUnihockey NordwestschweizSUI x FBC PlzeňCZE 4:1
626209.07.15:20Podvinný MlýngroupB18B18DFBC KladnoCZE x IBF Göteborg SWE 1:9
627209.07.16:00Podvinný MlýngroupB18B18EBILLY BOY Mladá BoleslavCZE x Lindås Waves BlackSWE 1:4
631609.07.17:00Podvinný MlýngroupB18B18KFBC KolínCZE x Florbal ÚstíCZE 0:15
631709.07.17:40Podvinný MlýngroupB18B18KSV Floorball St. GatorSUI x TJ Centropen DačiceCZE 4:3
628009.07.18:20Podvinný MlýngroupB18B18FFBC PlzeňCZE x FC Bučis TeamCZE 2:3
628109.07.19:00Podvinný MlýngroupB18B18FFbK Horní SucháCZE x Unihockey NordwestschweizSUI 5:1
631809.07.19:40Podvinný MlýngroupB18B18KTJ Centropen DačiceCZE x FBC KolínCZE 7:1
631909.07.20:20Podvinný MlýngroupB18B18KFlorbal ÚstíCZE x SV Floorball St. GatorSUI 2:2
630810.07.08:00Podvinný MlýngroupB18B18IFC HelsingborgSWE x Tatran Omlux StřešoviceCZE 2:4
628910.07.08:40Podvinný MlýngroupB18B18GIBK PepparkakaCZE x FBC Štíři České BudějoviceCZE 5:2
629010.07.09:20Podvinný MlýngroupB18B18GTyresö Trollbäcken IBKSWE x TJ JM ChodovCZE 1:3
629910.07.10:00Podvinný MlýngroupB18B18HFBC MohelniceCZE x Ajer IBKNOR 3:2
630010.07.10:40Podvinný MlýngroupB18B18HSlovensko U19SVK x TJ Sokol Královské VinohradyCZE 5:1
629110.07.11:20Podvinný MlýngroupB18B18GSweedland Sokol Val. KloboukyCZE x IBK PepparkakaCZE 3:1
630910.07.12:20Podvinný MlýngroupB18B18IFBC ČPP Software OstravaCZE x ASK Lovosice LFPCZE 3:2
630110.07.13:00Podvinný MlýngroupB18B18HFbC 98 ChomutovCZE x FBC MohelniceCZE 6:3
629210.07.13:40Podvinný MlýngroupB18B18GTJ JM ChodovCZE x FBC Štíři České BudějoviceCZE 6:2
629310.07.14:20Podvinný MlýngroupB18B18GTyresö Trollbäcken IBKSWE x Sweedland Sokol Val. KloboukyCZE 2:1
630210.07.15:00Podvinný MlýngroupB18B18HTJ Sokol Královské VinohradyCZE x Ajer IBKNOR 2:0
630310.07.15:40Podvinný MlýngroupB18B18HSlovensko U19SVK x FbC 98 ChomutovCZE 5:2
645610.07.16:40Podvinný MlýngroupG18G18ESlavia VŠ PlzeňCZE x EastsideFIN 1:6
645710.07.17:20Podvinný MlýngroupG18G18EFbŠ 7OAKS BohemiansCZE x IBK Hradec KrálovéCZE 10:1
687110.07.18:00Podvinný Mlýn1/32 finalB18 Tyresö Trollbäcken IBKSWE x Ajer IBKNOR 14:0
687810.07.18:50Podvinný Mlýn1/32 finalB18 Sweedland Sokol Val. KloboukyCZE x FbC 98 ChomutovCZE 2:3 SN
691610.07.19:40Podvinný Mlýn1/32 finalB18 TJ Sokol Královské VinohradyCZE x FBC Štíři České BudějoviceCZE 4:1
689310.07.20:30Podvinný Mlýn1/32 finalB18 FC HelsingborgSWE x IBK PepparkakaCZE 3:2 SN
690910.07.21:20Podvinný Mlýn1/32 finalB18 FBC Peaksport LitomyšlCZE x FBC MohelniceCZE 2:1 SN
681911.07.08:00Podvinný Mlýn1/32 finalB16 Sirius IBKSWE x FBC PlzeňCZE 7:0
683011.07.08:50Podvinný Mlýn1/32 finalB16 Myggenäs IBKSWE x Täby FC Team98SWE 1:5
691211.07.09:40Podvinný Mlýn1/16 finalB18 Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE x Zug United RedSUI 4:3 SN
691511.07.10:30Podvinný Mlýn1/16 finalB18 TJ Sokol Královské VinohradyCZE x 1. SC Vítkovice OxdogCZE 2:1
691911.07.11:20Podvinný Mlýn1/16 finalB18 AC Sparta PrahaCZE x T.B.C. Králův DvůrCZE 3:0
692211.07.12:10Podvinný Mlýn1/16 finalB18 itelligence Bulldogs BrnoCZE x Zug United WhiteSUI 3:2
681811.07.13:10Podvinný Mlýn1/16 finalB16 Sirius IBKSWE x AC Sparta PrahaCZE 2:1
682111.07.14:00Podvinný Mlýn1/16 finalB16 FBC LiberecCZE x Lindås WavesSWE 1:3
682811.07.14:50Podvinný Mlýn1/16 finalB16 BILLY BOY Mladá BoleslavCZE x Täby FC Team98SWE 0:1 SN
682511.07.15:40Podvinný Mlýn1/16 finalB16 TJ ZnojmoCZE x FBC ČPP Software OstravaCZE 1:0 SN
691111.07.16:30Podvinný Mlýn1/8 finalB18 Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE x TJ Sokol Královské VinohradyCZE 7:0
691811.07.17:20Podvinný Mlýn1/8 finalB18 AC Sparta PrahaCZE x itelligence Bulldogs BrnoCZE 2:0
681711.07.18:10Podvinný Mlýn1/8 finalB16 Sirius IBKSWE x Lindås WavesSWE 3:1
682411.07.19:00Podvinný Mlýn1/8 finalB16 TJ ZnojmoCZE x Täby FC Team98SWE 1:3
691011.07.20:00Podvinný Mlýn1/4 finalB18 Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE x AC Sparta PrahaCZE 5:3
681611.07.21:10Podvinný Mlýn1/4 finalB16 Sirius IBKSWE x Täby FC Team98SWE 3:2 SN
650812.07.08:30Podvinný MlýnfinalG14 Täby FC BlackSWE x NTS FK-ZŠ NemšováSVK 8:1
653912.07.09:50Podvinný MlýnfinalG16 Elite Praha team DDM P6CZE x M-teamFIN 2:7
664212.07.11:10Podvinný MlýnfinalB13 HappeeFIN x Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE 1:5
660112.07.12:30Podvinný MlýnfinalB12 HFC S-Parta PrahaCZE x Tatran Střešovice redCZE 3:5
667312.07.13:50Podvinný MlýnfinalB14 Black AngelsCZE x Erä MillenniumFIN 3:2 SN
657012.07.15:10Podvinný MlýnfinalG18 TJ JM ChodovCZE x EastsideFIN 0:8
673612.07.16:30Podvinný MlýnfinalB15 AIK SvartSWE x Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE 3:6
679912.07.17:50Podvinný MlýnfinalB16 Sirius IBKSWE x Zug United BlueSUI 6:3
686212.07.19:10Podvinný MlýnfinalB18 Lindås Waves BlackSWE x Dům dětí a mládeže Praha 7 BohemkaCZE 2:6